تجلیل از همکاران رزمنده و سادات موسسه هاتف شهر

مدیر عامل موسسه فرهنگی هاتف شهر به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیر خم و هفته دفاع مقدس از همکاران سادات و رزمنده شاغل در موسسه تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هاتف شهر،درنشستی که به همین منظور با حضور سادات در دفتر مدیرعامل برگزار شد،مجید استواری ضمن تبریک عید غدیر خم ، حضور همکاران سادات در مجموعه را از برکات موسسه دانست و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

بر اساس این گزارش در این نشست از آقایان سیدطاهاموسوی، سید جواد ملانوروزی، سید حامد هاشمی، سید سعید سعادتی تجلیل  شد.

مدیر عامل موسه فرهنگی هاتف شهرهمچنین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس،این هشت سال را حدیث ماندگار پایداری،دلاوری و فداکاری ملتی دانست که در راه دفاع از مکتب،انقلاب و میهن خویش قله های بلند رشادت و شهادت را درنوردیدند.

استواری همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با بیان این مطلب،امنیت و آرامش امروز ایران را مدیون جانفشانی شهدا و رزمندگان دانست و یادآور شد:یکی از ارزش هایی که رزمندگان اسلام با تکیه برآن توانستند پیروزی های بزرگی را رقم بزنند،روحیه شهادت طلبی بود.از این رو جا دارد که امروز توجه ویژه ای به خانواده های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران داشته باشیم و هرکس به نوبه خود از توجه به این قشر دریغ نکند.

بر اساس این گزارش مدیر عامل موسسه از سه تن از همکاران رزمنده موسسه در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند با اهدای لوح و هدیه قدردانی کرد.

قدرت الله تعبدی،سید سعید سعادتی و عباس لعل آبدار از جمله همکاران رزمنده موسه هستند که از آنها تجلیل شد.